PRAGOKOM s.r.o. - autorizovaný Dealer pro radiostanice MOTOROLA, telefon: +420 777 001 499

přenosné radiostanice
ruční vysílačky

GP Series


 
Profesionálové volí radiostanice MOTOROLA

Jediným stisknutím můžete okamžitě komunikovat s jedním, deseti či stovkou lidí. Toto je nenahraditelná výhoda radiostanice. Která na rozdíl od jiných způsobů komunikace může spojit v jediném okamžiku jednotlivce nebo celé skupiny, aniž by bylo třeba platit drahé poplatky. Zkušení profesionálové, kteří chtějí obstát v konkurenčním boji, dnes používají právě radiostanice. Vědí totiž, že tak mohou rychleji vyhovět požadavkům svých zákazníků a zároveň výrazně zvýšit produktivitu práce. Díky radiostanicím mohou být týmy zaměstnanců ve stálém spojení a tak úspěšně dokončit daný úkol.
Ať už se jedná o stavbyvedoucího na rušném staveništi, o hasiče probíjejícího se hustým oblakem dýmu nebo o ředitele velkého hotelu, ti všichni jsou profesionálovy a tento typ komunikace rádi využívají. A přesně pro takové lidi společnost Motorola vyvinula novou řadu radiostanic. Tato zařízení jsou navržena a vyrobena na základě cenných podnětů širokého okruhu uživatelů. Jelikož tyto výrobky tak skvěle odpovídají jejich požadavkům, nesou společné jméno: profesionální radiostanice.


MOTOROLA: neustálá inovace

Společnost Motorola zaujímá přes 65 let přední místo v oblasti bezdrátových komunikací. Od prvních policejních radiostanic a prvních slov přenesených technologií Motorola z Měsíce až po vybavení dnešních profesionálů nejvýkonnějšími prostředky bezdrátové komunikace. Motorola vždy určovala směr, kterým se toto odvětví ubírá.
Novátorský přístup společnosti Motorola přispěl ve světě k vývoji mnoha bezdrátových komunikačních prostředků, které před mnoha lety začala investovat do vývoje a výroby systémů pro komfortní a výkonný bezdrátový svět. A dnes je to opět společnost Motorola, jež se stala pro celé odvětví bezdrátové komunikace měřítkem, podle kterého se nastavuje úroveň jakosti, inovace a invence.


Řada profesionálních radiostanic GP
   Radiokomunikace přizbůsobená zákazníkovi

Efektivní komunikace je klíčem k udržení úspěchu a k usnadnění Vaší práce. Odpovědí na Vaše požadavky je zdokonalená řada profesionálních radiostanic GP. Tyto radiostanice pouhým stiskem tlačítka umožní bez ohledu na vzdálenost, kontakt Vašim zaměstnancům mezi sebou a Vám usnadní řízení jejich práce.
Rozsáhlý výzkum ukázal, že různé obory kladou různé nároky na spojení. Proto společnost Motorola nabízí ve své řadě radiostanic GP čtyři různé výrobky. Každý z nich má své vlastní snadno ovládatelné funkce, které Vám umožní vytvářet cílené radiové skupiny. Profesionálové pracují venku si uvědomí, že radiostanice řady GP jsou dostatečně výkonné a odolné i v těch nejdrsnějších podmínkách. A ti, kteří pracují uvnitř ocení jejich malou hmotnost a ergonomický design.
Naše nejnovější radiostanice lze nakonfigurovat buď jako konvenční systém, což je ideální volba pro použití v jedné lokalitě nebo na pokrytí malého území nebo i v trunkovém systému, jenž zabezpečí pokrytí velké oblasti a účelné využití přidělených kmitočtů.
Podobně, jako i u jiných druhů spojení, je kvalita zvuku rozhodující pro efektivní komunikaci. Radiostanice řady GP společnosti Motorola je slyšet téměř v každém prostředí díky jedinečné technologii komprese řeči X-PAND. Zvuk je čistší a silnější a umožní Vám komunikovat prakticky v jakkoli hlučném prostředí.
Radiostanice řady GP nabízejí také napojení do telefonní sítě, čímž Vám umožní udržovat kontakt s lidmi jak ve Vaší rádiové skupině, tak i mimo ni. K dispozici je celá škála doplňujících modulů, které rozšiřují možnosti radiostanic. To vše umožňuje uživatelům zachovat si vysokou produktivitu a lépe využít vlastnosti radiostanic. Široká škála původního příslušenství Motorola, včetně kvalitních baterií, profesionální radiostanice vhodně doplňuje.

GP320 - radiostanice Practical

GP140, GP340, GP640 - radiostanice Popular

GP360, GP380, GP680 - radiostanice Universal

GP1280 - inteligentní radiostanice

Který model je pro Vás ten pravý?

 Užitné vlastnosti
GP320
praktická
gp140/340/640
populární
gp360/380/680
všestranná
GP1280
inteligentní
Počet kanálů 1 16 16 (250) 16 (250)
Programovatelná tlačítka 2 3+1 3+1 3+3+1
X-Pand (komprese řeči) * * * *
Rozšiřující moduly   * * *
Prohledávání kanálů - SCAN   * * *
Klávesnice a alfanumerický displej     jednořádkový čtyřřádkový
Indikátory síly pole     * *
Indikátor stavu baterie     * *
RapidCall - předvolby     * *
Zobrazení dat a signalizace       *
Zabudovaná hlasová paměť       *
Zabudovaný "paging"       *

GP320
 GP320 
GP140
 GP140 
GP340
 GP340 
GP640
 GP640 
GP360 a GP380
 GP360,GP380 
GP680
 GP680 
GP1280
 G1280 
NOVINKY ROKU 2002
GP344
The Small
Popular Radio

GP344
 GP344 
GP388
The Small
Universal Radio

GP388
 GP388 

Všechny údaje mohou být změněny bez předchozího upozornění a mají pouze informativní charakter.
BEZ ZÁRUKY

PRAGOKOM s.r.o., IČO: 45275122, DIČ: CZ45275122, OR: MS Praha odd. C, vl. 9421, tel.: +420 777 001 499
hlavní strana|mapa stránek|přenosné vysílačky|XTR446|CP040|PMR446|vozidlové radiostanice|kontakt