PRAGOKOM s.r.o. - autorizovaný Dealer pro radiostanice MOTOROLA, telefon: +420 777 001 499

vozidlové radiostanice
mobilní vysílačky

GM Series - Waris


 
GM340 GM360 GM380
MOTOROLA a radiostanice ... inovace a řešení
Radiostanice MOTOROLA - profesionální řešení
Síla radiostanic spočívá v možnosti okamžité komunikace v rámci skupiny osob. Stačí jen stisknout tlačítko. Díky radiostanicím jste vždy ve spojení - at' již s konkrétní osobou, desítkou nebo stovkou lidí. Přitom se nemusíte starat o placení nákladných tarifů. Tím, že využíváte každou minutu, zvyšujete svoji konkurenceschopnost. Můžete okamžitě reagovat na požadavky zákazníků a maximalizovat produktivitu.
V dnešním světě uspějí jen ti nejlepší. K efektivnímu dosažení tohoto cíle potřebujete inovativní a propracované řešení komunikace, které s Vámi udrží krok. Společnost Motorola proto vyvinula novou řadu profesionálních radiostanic a příslušenství řady GM. Ta je speciálně určena pro profesionály na cestách, kteří chtějí zůstat v kontaktu a zvládnout svoji činnost.
Profesionální radiostanice - spolehlivá mobilní komunikace
Vysoce výkonné radiostanice jsou zkonstruované na základě informací od zákazníků s cílem poskytnout možnost okamžité a spolehlivé komunikace. Ta je nezbytná k efektivní práci mobilních týmů. Zvýšený dosah radiostanic a zdokonalená kvalita zvuku umožňuje okamžitě reagovat v rychle se měnících podmínkách. Díky široké škále účinných funkcí, které se snadno používají, můžete zvýšit produktivitu téměř jakékoli pracovní skupiny. Protože tyto radiostanice perfektně splňují požadavky uživatelů, nesou společné jméno - profesionální radiostanice.
Přitom nezáleží na tom, zda jste kurýrem, který hledá cestu při doručování spěšné zásilky, policistou, požadujícím zásah záchranné služby na místě nehody, předákem na stavbě, který na poslední chvíli potřebuje kubík betonu do základů nebo opravářem rozvodné společnosti, který potřebuje pomoc při opravě vypadlého elektrického vedení. Řada radiostanic Motorola GM vám umožňuje zůstat v kontaktu a zvládnout situaci.
MOTOROLA - známá značka, které se dá věřit
Motorola je nepopiratelně již 65 let vedoucí společností v oblasti bezdrátových komunikací. Od prvních vysílaček walkie-talkie, přes první slova přenesená z Měsíce, až po vybavení dnešních profesionálů efektivními prostředky bezdrátové komunikace, je Motorola i nadále podnikem, který vytváří standardy. Těmi se pak řídí celé odvětví.
Společnost Motorola stála u vzniku celé řady nástrojů bezdrátové komunikace, které jsou dnes na trhu k dispozici. Již dávno začala svými produkty a systémy vytvářet kompletní produktívní prostředí bezdrátových komunikací. Motorola je i v současnosti standardem odvětví bezdrátových komunikací, podle kterého se posuzuje kvalita, inovace a invence.
 
Řada GM - být tam, kde chcete
Řada radiostanic a příslušenství Motorola GM umožňuje uživateli okamžitý přístup k ostatním lidem a informacím, které potřebujete k efektivnímu výkonu své práce. Přitom je jedno, kde se právě nachází. K dispozici je řešení, přizpůsobené specifickým potřebám libovolného profesionála. Umožňuje to konstrukce řady GM, která vznikla na základě přímých informací od zákazníků. Vysoce výkonná řada radiostanic GM má k dispozici libovolné funkce. Ať už se jedná o praktickou radiostanici se základními funkcemi nebo radiostanici se širokou škálou pokročilých funkcí.

Řada GM - nejvyšší kvalita a nejlepší funkce
Ať už se rozhodnete pro kteroukoli mobilní radiostanici řady GM, máte vždy k dispozici vynikající kvalitu a funkce, které se snadno používají. Kompaktní a ergonomická konstrukce umožňuje optimální instalaci. Zároveň je dostatečně odolná a trvanlivá i při provozu ve velmi nepříznivých podmínkách. Jedinečná hlasová komprese, zesílení nízkých úrovní X-Pand a velký mikrofon zajišťují jasný a čistý zvuk i ve velmi hlučném prostředí. Telefonní funkce a řada různých signalizačních funkcí poskytují uživateli při volání široký výběr možností. Přepínatelný odstup kanálů umožňuje snadný přechod mezi pásmy 25 kHz a 12,5 kHz. Programovatelná tlačítka Ize nastavit na rychlý přístup k často používaným funkcím a podle těchto funkcí je označit. K dispozici je i široká škála příslušenství, jehož součástí je i mikrofon s kompletní klávesnicí telefonu a třemi programovatelnými tlačítky. Radiostanici tak lze nastavit v souladu s požadavky uživatele, což zvyšuje jistotu uživatele. Uživatelé na cestách to mají jednoduché - mohou si vybrat z řady nových radiostanic a příslušenství Motorola GM. Díky nim se dostanou tam, kam potřebují.
 
Popular

Mobilní radiostanice kategorie Popular
GM140/GM340/GM640
Mobilní radiostanice GM140/GM340/GM640 jsou ideální pro organizace s nižší potřebou komunikace. Jsou jednoduché a zároveň velmi výkonné. Obsahují jednoduché základní funkce, které uživatelům umožňují nepřetržitou a efektivní komunikaci.
Radiostanice GM140/GM340/GM640 obsahují pouze omezené signalizační funkce. Programovatelná tlačítka lze nastavit na rychlý přístup k často používaným funkcím a podle těchto funkcí je označit. Funkce telefonie umožňují vytáčet naprogramovaná telefonní čísla. Doplňkový mikrofon, montovaný do stínítka, nabízí provoz bez použití rukou těm uživatelům, kteří nemají vždy možnost vzít radiostanici do ruky.
Mobilní radiostanice GM140/GM340/GM640 kategorie Popular jsou základním nástrojem komunikace, který poskytuje téměř vše co potřebujete ke splnění úkolů.
Versatile

Mobilní radiostanice kategorie Versatile
GM160/GM360/GM660
Charakteristickým znakem radiostanic GM160/GM360/GM660 je flexibilita. Tyto stanice jsou vynikajícím řešením pro rostoucí podniky, protože jsou vybaveny řadou rozšiřitelných funkcí, které lze upravit podle specifických potřeb jejich uživatele. Umožňují tak rychlou adaptaci na rychle se měnící požadavky podniku. Mobilní radiostanice GM160/ GM360/GM660 nabízejí všechny výhody typů GM140/GM340/GM640 a celou řadu dalších. Všechny jsou zkonstruovány s cílem umožnit uživatelům trvalou a efektivní komunikaci.
Radiostanice GM160/GM360/GM660 jsou vybaveny možností širokopásmového provozu a zvládají tak velký počet uživatelů. Velký l4ti znakový displej s ikonami, nastavitelný pro přizpůsobení měnícím se světelným podmínkám je zárukou, že informace budou vždy čitelné. Radiostanice lze programovat v jednom nebo několika jazycích. Kompletní řada signalizačních funkcí umožňuje okamžitě zjistit, kdo Vám volá, upozornit ostatní uživatele, že se je snažíte kontaktovat, a to i když jsou daleko od svého vozidla. Radiostanici lze také naprogramovat na volání určité skupině nebo jednotlivcům. Zatížení kanálů lze snížit a produktivitu zvýšit výměnou textových zpráv s dispečerem. Ty lze použít k diskrétnímu nouzovému volání i při vypnutém motoru. Optimalizované možnosti ukládání hlasu usnadňují záznam důležitých zpráv nebo osobních poznámek k jejich pozdějšímu přehrání.
Díky univerzálnosti radiostanic GM160/GM360/GM660 dosahujete vždy té nejvyšší produktivity, a to bez ohledu na rychlost růstu podniku.
Sophisticated

Mobilní radiostanice kategorie Sophisticated
GM380/GM1280
Radiostanice GM380/GM1280 jsou plně vybaveny s cílem zvládnout i ty nejnáročnější a nejrozmanitější potřeby komunikace. Tyto špičkové radiostanice jsou nepostradatelným profesionálním nástrojem pro organizace, které vyžadují vysokou flexibilitu a co nejbohatší funkce. Radiostanice GM380/GM1280 využívají výhody typů GM160/GM360/GM660 a uživatelům poskytují zcela nové možnosti komunikace.
Mobilní radiostanice GM380/GM1280 mají provozní kapacitu 255 kanálů. Díky tomu zvládají současnou komunikaci více pracovních skupin. Jsou vybaveny velkým, víceřádkovým displejem, který poskytuje jasnou a okamžitou odezvu. Interaktivní funkce jsou srozumitelné a pohotové. K telefonním hovorům slouží zdokonalená signalizace a kompletní telefonní klávesnice. Do radiostanice Ize za účelem rychlého přístupu ukládat běžně používaná telefonní čísla a identifikační čísla jiných radiostanic. Funkce pro ukládání hlasových záznamů a automatické zpětné vytáčení zvyšují produktivitu i těch nejzaměstnanějších profesionálů.
Radiostanice GM380/GM1280 jsou výjimečné výrobky, které poskytují nejvyšší výkon v oblasti komunikací, který je potřebný ke zvládnutí práce a její maximální produktivitě, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.Porovnání charakteristik jednotlivých modelů
 Výhody  GM140/340/640 
Popular
 GM160/360/660 
Versatile
 GM380/1280 
 Sophisticated 
 
 Počet kanálů 4/6/NA 128/255/NA 255/NA
 Programovatelná tlačítka 2/6/6 4 7
 X-Pand (zlepšený zvuk) ano ano ano
 Volitelný rozšiřující modul ano ano ano
 Skenování kanálů ano ano ano
 Alfanumerický displej - jednořádkový čtyřřádkový
 Indikátor síly signálu - ano/NA/ano NA/ano
 Vytáčení stiskem jednoho tlačítka  - ano ano
 Datový displej a signalizace - - ano
 Klávesnice CCITT - - ano


GM140
 GM140 
GM160
 GM160 
GM340
 GM340 
GM360
 GM360 
GM380
 GM380 

Všechny údaje mohou být změněny bez předchozího upozornění a mají pouze informativní charakter.
BEZ ZÁRUKY


PRAGOKOM s.r.o., IČO: 45275122, DIČ: CZ45275122, OR: MS Praha odd. C, vl. 9421, tel.: +420 777 001 499
hlavní strana|mapa stránek|přenosné vysílačky|vozidlové radiostanice|kontakt